+370 657 60022

Kaip užsisakyti auto dalis

IŠSIRINK DETALĘ

Autozed.lt internetinėje parduotuvėje galite rasti daugiau, nei pusę milijono įvairiausių transporto priemonių detalių, jungiančių ne vien tik Lietuvos, tačiau ir užsienio automobilio dalių tiekėjus. Projektas leidžia klientams laviruoti esamoje pasiūloje, ieškant produkcijos, kurios kaina ir kokybė atitiktų žmogaus pateikiamus lūkesčius – esame tikri, jog rasti tokią prekę sunku nebus.

Turite detalės kodą? Suveskite jį į paieškos langelį. Arba tai galime padaryti mes, rašykite mums per gyvos pagalbos ikoną- atrašysime tuoj pat.

Išsirinkus patikusią prekę, įsidėkite prekę į krepšelį. Neradus norimos prekės pateikite užklausą, kadangi mes bendradarbiaujame su daugybę įvairiausių tiekėjų, kurių veiklos apima ne vien tik mūsų krašto, tačiau ir užsienio valstybių rinkas, mes galime rasti tinkamiausią išeitį klientui, jog jis liktų patenkintas, o individualiai nustatyti lūkesčiai būtų viršyti. Komunikacija bei mūsų bendradarbiavimas su Lietuvos bei užsienio automobilio dalių kompanijomis šiek tiek užtrunka, todėl natūralu, jog žmogus, pateikęs užklausą, bus priverstas šiek tiek luktelti. Pasiūlymą gausite kiek įmanoma greičiau, bet ne vėliau nei per 1 d.d. Žvelgiant iš kitos pusės, tikime, jog laukimas yra naudingas, kadangi, kaip ir buvome teigę, tokiu būdu klientas susikuria individualius šansus gauti aukščiausios kokybės automobilių dalis, kurios prašomais įkainiais sukurtų optimaliausią kainos bei kokybės santykį vartotojui. Be viso to, kiekvienas sprendimas yra unikalus – tokiu būdu siekiame pilnavertiškai atsižvelgti į vartotojo poreikius ir suteikti puikiausias sąlygas būtent gerbiamam klientui.

APMOKĖK

Jeigu siūlomų automobilių dalių kaina bei kokybė Jus tenkina, tai galite sutikti su sąlygomis bei pasiruošti apmokėjimui. Jei prekė per brangi ar galvojate, kad norėtumėte nuolaidos- rašykite. Mūsų bendrovė, bendradarbiaudama su pagrindinėmis pinigų pervedimo kompanijomis bei banko institucijomis, klientui taip pat suteikia operatyviausias bei komfortabiliausias paslaugas, jog pinigai ne vien tik būtų saugiai išsiųsti, tačiau ir tinkamu laiku pasiektų gavėją.

GAUK PREKĘ

Atlikus pavedimą, norėtume Jus pasveikinti, kadangi visi etapai įveikti, o Jums belieka sulaukti prekės. Tiesa, įsigytų automobilių dalių pristatymas prabėga akimirksniu, o be viso to, logistikos operacijos įgyvendinamos ypač kokybiškai – šiuo procesu užsiima musų partnerė - Venipak siuntinių tarnyba. Taip pat automobilių detales nemokamai galite atsimiti iš mūsų biuro.

 

Pradėti ieškoti dalių https://www.autozed.lt/catalog/vehicle